2016 yılında hizmete açmış olduğumuz Kuzen Otel, ev rahatlığında dizayn edilmiştir. 12 oda ve 20 yatak kapasiteli otelimizin tüm odalarında klima, çalışma masası ve minibar bulunmaktadır. Sabah kahvaltınızı, öğlen ve akşam yemeklerinizi şehrin merkezinde ama gürültüsünden bir o kadar uzak olan huzurlu bahçemizde yiyebilir, akşamları canlı müzik keyfini Kuzen Beer Cafe’de ya da maç heyecanını Kuzen Meyhane’de yaşayabilirsiniz.

 

İstanbul, Kadıköy’ün tam kalbinde…

İstanbul Anadolu yakasının gözde yerleşim merkezi Kadıköy'ün tam kalbinde, meşhur tarihi çarşısında, şehrin hem canlılığını hem de aktif yaşantısını yaşamak isteyen misafirlerimize eşsiz kalite anlayışımızla hizmet vermekteyiz.

 

Türk misafirperverliği…

Eğlencenin, alışverişin, kültürün, meşhur kafe ve restaurantların aynı zamanda, deniz ve metro ulaşımlarının yanı başında olan otelimiz; geleneksel Türk misafirperverliğinin tüm ihtiyaçlarınıza uygun düşünülmüş bir yansımasıdır.

 

Sunduğumuz konfor ve imkanlar, hizmet anlayışımız, şehrin coşkusuna yakınlığı kadar, günün her saati canlılığını koruyan  konseptinde sunduğu muz hizmetlerimizle; ister yoğun iş temponuzda size huzur ve güven ortamını sunacak; isterseniz de gezilerinizdeki sıcak dost havasıyla sizleri ağırlayacağız.

Dünya mutfağını ayağınıza getiren Kuzen Cafe Beer  Restaurantımız da ünlü aşçılarımız sizlere lezzetli sunumlar yapacaktır.

*Kuzen Otel Misafirlerine Meyhane ve Beer Cafe’de %10 indirim uygulanmaktadır.

Kuzen Otel ailesi olarak İstanbul‘da sizi ağırlamaktan onur duyarız.